Leden 2009

Dostala jsem se do druhého kola!!

30. ledna 2009 v 20:25 | krysoletka |  O krysoletka.blog.cz
Jsem ve druhém kole sonh-SOUTĚŽ O NEJ. HERCE a soutěžím pořád s Heathem Ledgerem..
Tak lidéé dobréé vůle hlasujte prosíím ZDE!!!

A opět Vám ukážu Heatha,abyste věděli pro koho hlasujete :)

Zvedněte si náladu..ať jí nemáte tak mizernou jako jáá :(

30. ledna 2009 v 15:26 | krysoletka |  Zajímawosti
Jeden bohaty panicek se rozhodl jet do Afriky a vzal si s sebou sveho verneho psa. Pes zacal honit motyly a ztratil se. A jak se tak potloukal po busi, vidi, jak se k nemu riti leopard se zamerem sezrat ho. Pes se lekl, ale vsiml si kosti roztrousenych kolem, usadil se a jednu z kosti zacal poklidne zvykat. A ve chvili, kdy se leopard chysta ke skoku, pes rekne: "To vam reknu, to byl ale dobry leopard, mnam, mnam! Jestlipak je jich tady jeste vic!" Leopard to zaslechne a v posledni chvili se zarazi. Odplizi se do krovi a tam si rekne: "Fuj, ale to bylo o fous!" Opice, ktera to vsechno sledovala ze stromu, usoudila, ze tohle vsechno by se mohlo hezky zpenezit. Sla za leopardem a za mirnou odmenu mu vykecala, co vsechno videla a co se stalo. Leopard se rozzuril, ze si z neho pes delal srandu a sdelil smrtacky: "Vis co, opice, vlez mi na zada a pojd se podivat, co ja udelam tomu psovi!" Pes uvidi leoparda, jak utika s opici na zadech k nemu a rika si: "Co udelam ted, proboha!" Misto uteku si sedne zady k leopardovi a predstira, ze ho jeste nevidi a prave v okamziku, kdy se k nemu leopard priblizi na doslech, hlasite zavrci: "Hernajs, kde je ta zatracena vopice, co jsem ji pred chvili poslal pro dalsiho leoparda?"

Tohle je bomba!!!!!!!!!!!!

29. ledna 2009 v 15:20 | krysoletka |  Zajímawosti
dva seriály v jednom!!!!!!!
Tohle sem objevila na profilu jednoho týpka a je to vážně hustýý!!
Doufám že mu nebude vadit..že jsem si to "půjčila" :D

Nový seriál na Nově!

28. ledna 2009 v 18:27 | krysoletka |  Zajímawosti
Možná jste si všimli že na Nově v sobotu dopoledne běžel nový seriál..
Mě osobně nějak moc nebere,ale všimla jsem si tam jednoho fešáka..tak jsem Vám o něm něco našla..
V seriálu hraje Jamieho,a jeho pravé jméno je Rupert Evans..


Hrál v tadytěch filmech-seriálech a jsou tam i filmy co se točí a uvidítě je do roka..


2010
Frost Flowers
2009
Agora
2008
Out of the Night

"Palace, The" (TV seriál)
2007
Guantanamero
2005
Prstoklad (TV film)

"ShakespeaRe-Told" (TV seriál)
2004
Hellboy

"North & South" (TV seriál)
2003
Sons and Lovers (TV film)
2002
"Odvrácená tvář hor " (TV seriál)

"Paradise Heights" (TV seriál)
2000
"Moje rodina" (TV seriál)
1997
"Lexx" (TV seriál)

PROSÍM O HLÁSEK!!!!!!

22. ledna 2009 v 9:07 | krysoletka |  O krysoletka.blog.cz
PROSÍÍM PROSÍÍM!!Poprvý co mám blog jsem se přihlásila do soutěžě,je u mého Sb Nikkol.
A soutěžím o nejlepšího herce,tím mým je (jak určitě napoví mé články za poslední dobu :D)
Heath Ledger!! Tak prosím hlasujte..

Kdyby si někdo náhodou nemohl vzpomenout jak Heath vypadá..tak tady je "malá" nápověda :)

ještě Vám sem hodím odkaz,až to nikkol zveřejní..:)

Tak tady to je: dejte hlásek Krysoletce

Rádi čtete?Mám pro Vás návrh na novou knížku..:D

21. ledna 2009 v 13:49 | krysoletka |  Celebrity
Náš známý Leoš Mareš už má svou knihu!
Pro všechny jeho "fanoušky" mám tady z ní malý výtažek..Leoš Mareš je naprostým fenoménem v oblasti našeho showbussinesu. Z nenápadného berounského rodáka se stal tvrdou prací a pílí jednou z jeho největších hvězd. Uplynulo čtrnáct let od doby, co Leoš vyzkoušel moderování v jednom malém berounském klubu. Tehdy předvedl one man show snad naposledy bez honoráře. Dnes se jeho měsíční příjmy pohybují kolem jednoho milionu korun. Že se stal moderátorem podle něj není náhoda. "Moderátorství se naučit dá, ale dobré moderátorství už ne. Už musí v člověku být. Dobrý moderátor se také neobejde bez pohotovosti a bez vzrušení před začátkem show. Ta je asi nejdůležitější, to nastartování. A pak musí mít vtip," tvrdí Leoš Mareš. Kniha je vlastně jakousi cestou k úspěchu, která mapuje všechny Leošovi pomyslné stupínky vítězství: od berounských začátků přes první profesionální moderování v chebském rádiu Egrensis až po cestu do Prahy. Až tam se z Leoše stala "legenda mluveného slova". Dne 15. června 1998 totiž zazněla z úst programového ředitele rádia Evropa 2 Miloše Pokorného slavná věta: "Hele Leoši, co kdybys moderoval Ranní show? Když to nepůjde, tak tě vyhodíme…" Potom už Marešova hvězda stoupala strmě vzhůru. Vyšla mu čtyři komerčně velmi úspěšná alba, začal moderovat prestižní hitparádu Eso na Nově, v anketě Český Slavík se stal Skokanem roku i Objevem roku, postupně se stal hlavní hvězdou "novácké televizní stáje" a uvádí všechny nejprestižnější společenské akce u nás. Marešova popularita je však také často provázena a "živena" i ničena skandály a excesy z jeho soukromí. Na počátku svou kariéru a image Leoš vylepšoval mohutnými kožichy - začalo se mu tedy přezdívat "Pán kožichů". Poté se vrhnul po hlavě na svou automobilovou vášeň. Pořídil si luxusní vozy včetně Ferrari, ale po sletu třech autonehod mu byl soudem odebrán řidičský průkaz na osmnáct měsíců, a tak se mu tehdy říkalo "Pirát silnic". Mezitím se Leošově dlouholeté přítelkyni Monice Poslušné narodil syn Jakub. Následovaly zásnuby a v červenci 2008 také dlouho očekávaná svatba. Ta však byla pár týdnů před termínem narušena obrovským, dalo by se říct, celonárodním skandálem. Média obletěla fotografie nahého moderátora v posteli s jeho "milenkou". Aféra se dostala dokonce do hlavních večerních televizních zpráv a několik dní nemluvil nikdo o ničem jiném. Tehdy se vlastně "provalila" jedna z největších Leošových slabostí - vášní pro krásné ženy. Přesto se podařilo Leošovi vše ustát a jeho přítelkyně Monika i v takové chvíli zůstala věrně po jeho boku. Jasně ukázali, že ti dva - Leoš a Monika - jsou si prostě souzeni. V současnosti je ikona moderátorů Leoš Mareš pracovně jednou z nejvytíženějších osob českého showbussinesu, má syna a manželku, vozový park za miliony, nemovitosti a majetek za další desítky milionů korun. Leoš si zkrátka šel za tím, čeho chtěl dosáhnout a to se mu povedlo, možná dokonce ve větším měřítku, než si sám kdy představoval. Stal se milionářem s.r.o.!


NEKONEČNO

21. ledna 2009 v 11:45 | krysoletka |  Zajímawosti
Tohle je vážně dost dobrý..
Okopírujte si adresu na tenhle článek a dejte si to na blog..
Ať se dostanem co nejdál!!!Nový diplom

20. ledna 2009 v 17:15 | krysoletka |  Moje SB

Dívejte se!!!

20. ledna 2009 v 14:00 | krysoletka |  Zajímawosti
Zanedlouho budou na Nově dávat film s Heathem Ledgerem,

Jmenuje se Čtyři pírky-Zkouška cti,byla jsem na něm kdysi dávno v kině a můžu

ho jen a jen doporučit!!!

Sice mi pár scének uteklo protože mě můj bejvalej v tý tmě pořád ochmatával

ale stejně to nejdůležitější jsem viděla

Dejte pozor hlavně na Černouška Abu (myslim že se tak jmenoval),je kouzelnej

Tak sem Vám ho sehnala na fotce..tak jen do toho


Čtyři pírka - zkouška cti (The Four Feathers)

zdroj:kino.tiscali.cz

a tady je upoutávka.. KLIK

Nový diplomkyyy!

20. ledna 2009 v 13:47 | krysoletka |  Moje SB

No řekněte..nejsou nádhernýý???? Od degolky!!

Comeback Britney Spears

18. ledna 2009 v 11:56 | krysoletka |  Celebrity
Vzpomínáte na zpěvačku Britney Spears (27) přesně před dvanácti měsíci? Zhroucená tlustá žena, která se chovala jako šílenec a musela být pod neustálým dohledem psychiatrů. Zlé časy už jsou ale pryč!
Britney, která slaví svůj comeback, vypadá opět úžasně. V sexy upnutých šatičkách se rýsuje dokonalá postava (zhubla 17 kg!) a na tváři září šťastný úsměv. Takto pózovala na rodinných snímcích u příležitosti svatby svého bratra Bryana (31) ve společnosti svých dvou synků Seana Prestona (3) a Jaydena Jamese (2).

Potřebujete po hromadách snědeného cukroví shodit pár kilek???

17. ledna 2009 v 17:35 | krysoletka |  Zajímawosti


Potřebujete rychle a účinně zhubnout? Bez pohybu to nepůjde! Ale která pohybová aktivita je pro spalování přebytečných kalorií nejefektivnější? Spinning!Spinning je oproti klasické cyklistice fyzicky náročnější. Dvě hodiny na kole v tělocvičně jsou pro hubnutí efektivnější než stejná doba jízdy třeba podél Labe.
//
Cvičení probíhá na speciálních kolech - spinnerech. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Spinning je nenáročný na koordinaci pohybu (oproti aerobiku), nezatěžuje tolik kloubní systém, je výborný na posílení svalů (nohy, hýždě, partie trupu). Zlepší se fyzická kondice a dochází k velkému úbytku tuku.

První kolo

Program vytvořil v 80. letech minulého století cyklista Johnatan Goldberg. Ten při přípravě na závod hledal možnost, jak přesunout částečně svůj tréninkový plán do místnosti. Díky jeho nárokům muselo být vyvinuto stacionární kolo - spinner. A pak už byl jen krůček k hitu posledních let, který si rychle získal oblibu po celém světě.

Co si vzít na první lekci?

 1. boty - sálová obuv nebo přímo boty na spinning
 2. kalhoty - cyklistické vypolstrované (jsou lepší), ale pro začátek stačí kalhoty na cvičení
 3. triko - může být cyklistické, stačí i obyčejné, ale ze savého materiálu
 4. rukavice - ne do posilovny, pohlcují vlhkost
 5. cyklistická láhev na nápoj - pitný režim je důležitý

Proč jít na spinning?

Kondice - pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svou kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Budete nenásilně pracovat na fyzičce.
Postava - ideální prostředek pro hubnutí. Spálíte přibližně 500 kcal, aniž byste zatěžovala klouby. Zlepší vám postavu a získáte krásný zadeček a štíhlé nohy.
Trénink pro sportovce - ideální pro přípravu pro různé druhy sportů. S měřičem tepu lze stimulovat zátěž - vytrvalost, rychlost, intervalový trénink.
Na hodinu choďte včas, alespoň 15 minut před začátkem lekce, stačí to na převlečení, přípravu a nastavení kola. Nebojte se požádat instruktora o pomoc při nastavení kola, pořádně utáhněte řemínky u pedálů, sedlo, řídítka. Intenzitu a zátěž si každý určuje sám. Pokud se cítíte unavená, zpomalte, odpočívat není ostuda. Nepodceňujte závěrečné protažení, uvolnění namáhaných svalů je to důležité. Vždy byste měla mít na kole zátěž.
V zimě vám kolo vynahradí spinning

Styly jízdy

 • každá poloha charakterizuje určitý styl jízdy a tím určuje kvalitu a intenzitu zátěže, hudba podporuje různé styly, díky hudbě lze vytvořit celkový profil tratě
 • rovina - v sedle
 • running
 • jízda do kopce (v sedle)
 • jízda do kopce (vestoje)
 • jumping (skoky)
 • sprint

Jaký efekt můžete očekávat?

Díky svému charakteru zátěže zlepší vytrvalostní schopnosti (kondici) jak v aerobním, tak i anaerobním režimu a také silové parametry dolních končetin. Zvýší energetický výdej a tím podpoří a zrychlí metabolismus. Zpevní zapojené svalové partie (nohy, paže, záda) a ukrojí z tukových zásob.
A v tomto období je to naprosto ideální sport.

zdroj:prozeny.cz

do sbíírkyy..

17. ledna 2009 v 17:24 | krysoletka |  Moje SB
Nový diplomek :) do sbírky..
Moc se nikkol povedl..

Pro zasmání

17. ledna 2009 v 17:17 | krysoletka |  Zajímawosti
Přečti pořádně hlavně konec !!! a nepodváděj !!

Učitel filozofie jednoho dne přišel, do třídy.
Když se studenti usadili, vzal ze šupliku nádobu a naplnil ji až po povrch kameny.
Potom se zeptal studentů, zda si mysli, že je nádoba plná?
Studenti s nim souhlasili, že je.
Potom profesor vzal krabičku s kamínky a vysypal je do nádoby s kameny, zatřásl nádobou a samozřejmě, že kamínky popadaly mezi kameny.
Profesor se zeptal znovu. Je teď nádoba plná? Studenti se pousmáli a souhlasili, že je.
Ale profesor vzal krabičku s velmi jemným piskem a vysypal ho do nádoby.
Samozřejmě písek vyplnil i ty nejmenší mezírky mezi kameny.
Ted už byla nádoba opravdu plná.

Potom profesor řekl: Touto ukázkou jsem chtěl znázornit, že život je jako tato nádoba.

Kameny znázorňují důležité věci ve vašem životě. Jako jsou vaše rodina, partner, zdraví, děti...,všechno, co je tak důležité.
Kdyby jste to ztratili, bylo by to velmi zničující.

Kamínky znázorňuji ostatní, méně důležité věci. Například vaše zaměstnáni, dům, auto...

A písek je všechno ostatní. Drobnosti. Když dáte písek do nádoby jako první, nezůstane vám žádné místo pro kameny.

To stejné platí v životě. Když budete ztrácet čas a energii na drobnosti, materiální věci, nikdy nebudete mít čas na věci, které jsou skutečně důležité.Věnujte pozornost rozhodujícím věcem ve vašem životě.
Hrajte si se svými dětmi, vezměte svého partnera tancovat...

Vždy bude čas jit do práce, uklidit dům, uvařit oběd, nakoupit…


Dejte si záležet na kamenech (věci, na kterých vám skutečně záleží). Určete si své cile.
To ostatní jsou jen kamínky a písek.

Hodně štěstí, doufám, že se vám to podaří.


Ať tvoje ruce mají vždy co dělat,
ať máš v peněžence vždy pár korun,
a ať vždy slunce sviti na tvé okno,
ať po každém dešti určitě následuje duha,
ať máš vždy nablízku přátelskou ruku.

To není celé!!!
Pak přistoupil student a ptá se profesora. Myslíte, že nádoba už je plná?
Profesor připustil, že ano. Student vzal půllitr piva a vlil ho do nádoby.
Pivo vsáklo do pisku.

Ponaučení? Na pivo se vždycky místo najde!!!


Jak to tedy skutečně bylo....

16. ledna 2009 v 19:56 | krysoletka |  Celebrity

Letos 22. ledna přišel filmový svět o jeden z největších hereckých talentů naší doby... Osmadvacetiletý Heath Ledger byl totiž nalezen mrtvý ve svém bytě, předávko­vaný léky. Jenom několik měsíců předtím dokončil práci na novém Batmanovi. Díky strhujícímu výkonu bude zřej­mě teprve druhým hercem v historii pře­dávání Oscarů, nominovaným in memoriam.

Ten, kdo film Batman - Temný rytíř viděl, musel se při zprávě o Heathově smrti otřást hned dvakrát. Heath Ledger totiž svou postavu šíleného, schizofrenického masového vraha Jokera jen nehrál - on se do něj převtělil. Mimo plátno byl ale Heath urputný mladý muž, který filmu dával všechny svoje síly a ženám celé srdce.

Zkrocená hora, nezkrocený Heath

Heath Ledger se narodil 4. dubna v roce 1979 v australském Perthu. V australské televizi a filmu byl vidět ještě jako puberťák, v devatenácti se přestěhoval do Spojených států. Do své předčasné smrti si stihl zahrát v devatenácti filmech a z malých rolí se postupně prokousával do větších a větších. Pokud jste si ho už nevšimli v Patriotovi či Plesu příšer, nebo vám ušel jeho Příběh rytíře, oscarová Zkrocená hora režiséra Anga Leea vám prostě uniknout nemohla!

Drsný, dojemný a něžný snímek o milos­tném vzplanutí dvou osamělých kovbojů na bohem zapomenutých pastvinách Wyomingu uchvátil diváky i kritiky a režisér si (zřejmě po právu) dodnes myslí, že kdyby film neřešil 'problémovou' homosexuali­tu, ke třem přiklepnutým Oscarům za režii, hudbu a adaptaci předlohy by jedna zlatá soška přibyla i za nejlepší film. Mimochodem - od diváků MTV dostal Heath Ledger spolu se svým hereckým protějškem a kamarádem Jakem Gyllenhaalem cenu za nejlepší líbací scénu roku. Zkrocená hora ale život mladého herce převrátila také jinak.

Během natáčení Zkrocené hory v červnu se seznámil s Michelle Williams, svojí budoucí životní partnerkou a matkou jeho dítěte... Také jejich role byly stylové: Michelle hrála Heathovu manželku, která zjistí, že ji podvádí s mužem. Zamilování to bylo jak vystřižené z romantického filmu - a netrvalo dlouho (přesněji půl roku) a Michelle otě­hotněla. Heath vypadal šťastně, zamilovaně, ale oproti zvykům americké tradiční společnosti si Michelle nevzal. "Nepotřebuju nějaký papír, který by legalizoval moji lásku.

Pravá láska vám dá pocit, že jste toho druhého už někdy potkali... Michelle je moje druhá polovina, jsme spolu jako dvě semínka v lusku," prohlásil tehdy. Že Michelle několikrát velice nenápadně prohlásila, že o svatbě snila už jako malá holčička, a že s novináři o něm mluvila jako o svém manželovi, herec nijak neřešil. Jejich dcerka Matilda Rose se narodila v říjnu následujícího roku a za kmotra jí šel Jake Gyllenhaal.

Temný nepřítel - nespavost a prášky

Z Heatha se mezitím stala nová tvář hollywoodského herectví. Prodal svou rezidenci v rodné Austrálii a přestěhoval se do Brooklynu do bytu Michelliných rodičů. Fakt ale je, že by se stěhoval i bez Michelle - vyhnaly ho totiž problémy s obtěžujícími paparazzi. Dokonce jednoho údajně poplival (což ale veřejně vyvrátil). Na veřejnosti se Heath choval vůbec trochu rozpustile. Když se například smál na pódiu během předávání jedné z cen za Zkrocenou horu, hned se o něm psalo, že si z gayů dělá legra­ci. "Byla to jenom tréma," bránila se tehdy mladá celebrita.

Tragédie byla, že své skutečné problémy Heath ven netahal. Potíže se spánkem Heatha Ledgera trápily po mnoho let. Řešil je na první pohled nejjednodušší cestou: medikamenty. Jinými medikamenty. Jejich kombinacemi. Ve výsledku si ovšem ubližoval - když spal, nespal kvalitně a přes den jel na uměle nabuzenou energii. O jeho nespavosti věděla i Michelle Williams: "Problémy se spánkem měl, co jsem ho znala. Zároveň měl až příliš moc energie.

V hlavě se mu to pořád převracelo a on to nedokázal zastavit." Další věc, kterou Heath nedokázal zastavit, byl konec jeho vztahu. Ještě v lednu loňského roku to podle snubního prstýnku na Michellině ruce dokonce vypadalo, že se herecký pár tajně vzal. V březnu se ale spo­lu dohodli na přátelském rozchodu. Bulvár se pak snažil herce spárovat s několika modelkami a mimo jiné s anorektickou celebritkou Mary-Kate Olsen. Nová velká láska už Heatha ale do jeho smrti nepotkala.

Posoudí mě podle mých filmů

V atmosféře krachu vztahu a tělesného a duševního vyčerpání točil Heath Ledger svůj poslední dokončený film, Batmana - Temného rytíře. Aby se na roli Jokera připravil, zavřel se na měsíc na hotelový pokoj, úplně sám, jen s myšlenkami na roli maniakálního vraha a s deníkem, do kterého si psal své pocity. Síly temnot si na něm vybraly opravdu krutou daň - připravily ho o poslední zbytek spánku. "Minulý týden jsem v průměru spal asi tak dvě hodiny...

Nemohl jsem přestat přemýšlet. Tělesně jsem byl strašně vyčerpaný, ale můj mozek pořád jel," svěřil se během natáčení. Tehdy užíval tak dva až tři prášky na spaní každou noc - stejně se ale po hodině probouzel s bušícími myšlenkami. Temného rytíře sice ještě dokončil, ale konce natáčení nového filmu s Terrym Gilliamem se už nedožil. Z Londýna, kde točil, si do New Yorku přivezl onemocnění dýchacích cest, které ještě víc ztěžovalo spánek...

Podle jeho hereckého kolegy Christophera Plummera měli sice rýmu všichni, protože pracovali za hrozných podmínek v noci a vlhké zimě, ale u Heatha to nebyla jen rýma. "Podle mě přecházel zápal plic, ale nevšiml jsem si, že by bral antibiotika. V jednom kuse mluvil o tom, že nemůže, vůbec nemůže spát..." Mrtvé tělo Heatha Ledgera bylo nalezeno ve tři čtvrtě na tři odpoledne v posteli v jeho čtyřpatrovém loftu v newyorském Soho. Podle oficiálního výsledku pitvy zemřel na vražednou kombinaci prášků proti bolesti, na spaní, antidepresiv a dalších...

Jeho bývalé lásce Michelle Williams tato zprá­va zlomila srdce. "Mám doma malou holčičku, která je přesný obraz svého táty. Vychovám ji tak, aby na něj měla ty nejlepší vzpomínky," prohlásila na pohřbu. A jak o smrti přemýšlel Heath Ledger? "Žádná suma na světě nezmění, co dělám na place mezi povely akce a stop... Peníze jsem neměl nikdy a taky mi nikdy nechyběly. Až umřu, peníze si s sebou nevezmu. Žít budou moje filmy - podle nich pak lidi posoudí, co jsem byl za člověka."
ČÍSLO 1

16. ledna 2009 v 18:31 | krysoletka |  Celebrity


No a kdo jiný tady ještě nesmí chybět..než můj nej nej nejoblíbenější nejúžasnější herec Heath Ledger!

Toho jste viděli ve filmech Příběh rytíře,10 důvodů prooč Tě nenávidím,a hlavně z filmu Zkrocená hora..o kterém so mluví všelijak..ale o tom Vám sem hodím později nějakej článek..

A o něm si můžete něco najít ZDE!


ČÍSLO 2

16. ledna 2009 v 18:15 | krysoletka |  Celebrity

Další je český herec,který se začíná pomalu ale jistě prosazovat :)

Můžete ho znát z Kriminálky Anděl nebo skvělého filmu Pravdivé lži..

Chcete o něm vědět víc? klikněte sem!ČÍSLO 3

16. ledna 2009 v 18:08 | krysoletka |  Celebrity

Starší ale za to kvalitní herec Russel Crowe.

Můžete ho znát například z filmu Gladiator nebo Čistá duše.

Něco o něm najdete na této stránce.